تیوپ منبع تحت فشار جنس عالی

درباره ما

شرکت پایا گسترش خورشید تابان نمایندگی فروش تیوپ منبع تحت فشار سفا در ایران است. گروه بازرگانی پایا گسترش خورشید تابان با نام تجاری پمپ خوب با در اختیار داشتن بیش از دو دهه سابقه حرفه ای در زمینه ماشین آلات صنعتی و سیستم های آبرسانی و آتشنشانی، تجهیزات استخر، سونا و جکوزی، اقدام به فعالیت در زمینه های مختلف واردات و تولید و فروش مستقیم به بازار مشتریان ایران کرده است. شرکت پایاگسترش توانسته است به عنوان مجموعه ای کامل کالاها را با بهترین قیمت و کیفیت اصلی به دست شما عزیزان برساند.

چرا باید ما را انتخاب کنید

مواد خوب

تیوب مخازن تحت فشار و غضا برای مخازن انبساط برای محصولات سیستم های گرمایش و بالابر آب از جنس EPDM مطابق با استانداردهای اروپایی

تنوع

کیسه و ممبران دو حجم برای مخازن تا 1500 لیتر مثانه های گرمایش ثابت برای مخازن انبساط تا 500 لیتر ممبران برای مخازن بزرگ تا 10000 لیتر

کیفیت

غشاهای ما با استفاده از ترکیبات فرموله شده مناسب برای تضمین دوام تولید می شوند و با توجه به استفاده نهایی به دقت انتخاب می شوند.

تضمین کیفیت

یک سیستم یکپارچه برای پاسخگویی به نیازهای مشتری

سفا در سال 1371 تأسیس شد و فعالیت آن عمدتاً مبتنی بر تولید و عرضه پروژه های اشخاص ثالث در زمینی به طول چند صد متر با تنها 3 پرس برای قالب گیری لاستیک است.

همه محصولات با دستورالعمل های اروپایی در مورد مواد سمی (REACH) و فلزات سنگین (ROSH) مطابقت دارند. مواد اولیه با دقت انتخاب، بررسی و با مدارک ایمنی لازم ارائه می شود. ممبران، در صورت درخواست، با گواهی انطباق برای تماس با آب آشامیدنی (ACS، WRAS، NSF61، UBA، …) در دسترس هستند.